شرکت خدمات مسافرت هوايي ،جهانگردي و زيارتي سپيد پرواز توس فعاليت خود را در بهار 89 با هدف رونق بخشيدن به صنعت گردشگري در شهر مقدس مشهد آغاز نمود.

سپيد پرواز با داشتن کادري مجرب و همراهي مديران و متخصصين در راستاي ارتقاء سطح کيفي و با پشتوانه مجوز سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري تلاش مي نمايد ؛ تا حداکثر کيفيت خدمات را به مشتريان خود داشته باشد.

شرکت سپيد پرواز با دارا بودن کامل ترين سيستم جستجوي بليط هاي سيستمي و چارتري امکان رزرو و خريد بليط را در کمترين زمان ممکن فراهم نموده است. اين شرکت با چارتر پرواز هاي داخلي در مسير کيش ، تهران ، تبريز  ، اهواز ، بوشهر ، کرمان ، اروميه  ، اردبيل ،بندر عباس  و ... سهم عظيمي از چارتر پرواز هارا به خود اختصاص داده است.

همچنين شرکت در زمينه برگزاري تورهاي داخلي و خارجي به صورت گروهي و انفرادي فعاليت هاي خود را توسعه داده است ، به طوري که اقدام به فول گارانتي هتل منحصر به فرد پنج ستاره درياي ترنج ، هتل چهار ستاره لوکس ليليوم، هتل پنج ستاره پارميس در جزيره کيش نموده و با برقراري تورهاي انفرادي در مسيرهاي ترکيه ، تايلند ، دبي و ... اقدام به جذب و ترانسفر توريست در بازارهاي جهاني نموده است.

لذا اين شرکت در راستاي ارتقاء سطح کيفي خدمات گردشگري ، با هدف توزيع سريع خدمات جهانگردي و ايرانگردي همراه با بالاترين کيفيت به آژانس هاي مسافرتي و مشتريان، اقدام به ارائه سرويس رزرواسيون آنلاين و  پشتيباني 24 ساعته  کرده است.

ما نيز همواره به دنبال ارج نهادن به ارزش زمان مشتريان بوده و هستيم و در همين راستا امکان استرداد آنلاين بليط در طول شبانه روز را نيز به ساير خدمات خود اضافه کرده ايم.

اميد است که از تجربه و تحقيقات و فعاليتمان براي يافتن بهترين نتيجه بهره مند گرديم.

خدمات شرکت سپيد پرواز توس به شرح ذيل مي باشد :

1- اجراي مستقيم تورهاي گردشگري داخل و خارج کشور

2- صدور بليط در کليه خطوط هوايي ، داخل و خارج کشور به صورت سيستمي و چارتري

3- رزرو هتل در سراسر دنيا

4- اخذ ويزاي توريستي براي اکثر کشورها

5- صدور بيمه نامه مسافرتي

6-صدور گواهينامه بين المللي

7-رزرو قطار در تمام خطوط ريلي کشور

7-برگزاري تور هاي زيارتي

8-رزرو تشريفات فرودگاهي (CIP)