شرکت خدمات مسافرتي و جهانگردي سپيد پرواز توس فعاليت خود را در بهار 89 با هدف رونق بخشيدن به صنعت گردشگري در شهر مقدس مشهد آغاز نمود.

سپيد پرواز با داشتن کادري مجرب و همراهي مديران و متخصصين در راستاي ارتقاء سطح کيفي و با پشتوانه مجوز سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري تلاش مي نمايد ؛ تا حداکثر کيفيت خدمات را به مشتريان خود داشته باشد.

اين شرکت با صدور بليط چارتر داخلي از قبيل کيش ، رشت ، ساري ، تهران ، کرمانشاه ، اهواز ، شيراز ، تبريز و ... به صورت روزانه ، با استقبال مسافرين روبرو گرديده است و به دنبال افزايش سهم بازار مي باشد.

شرکت سپيد پرواز با دارا بودن کامل ترين سيستم جستجوي بليط هاي سيستمي و چارتري امکان رزرو و خريد بليط را در کمترين زمان ممکن فراهم نموده است ؛ و همچنين شرکت در زمينه تورهاي داخلي و خارجي به صورت گروهي و انفرادي فعاليت هاي خود را توسعه داده است ، به طوري که اقدام به فول گارانتي هتل سه ستاره ريحان و هتل سه ستاره لوکس پرشيا در جزيره قشم نموده و با برقراري تورهاي انفرادي در مسيرهاي ترکيه ، تايلند ، دبي و ... اقدام به جذب و ترانسفر توريست در بازارهاي جهاني نموده است و در راستاي ارتقاء سطح کيفي خدمات گردشگري ، شرکت سپيد پرواز با هدف توزيع سريع خدمات جهانگردي و ايرانگردي همراه با بالاترين کيفيت و با ارائه سرويس رزرواسيون آنلاين به آژانس هاي مسافرتي و مشتريان و ارائه پشتيباني 24 ساعته اقدام به ايجاد بازارهاي جديد الکترونيک نمود و در جهت رضايت مندي مسافران و آژانس هاي همکار امکان رزرو ساده هتل و تور را دستور کار خود قرار داده است.

همواره ما به دنبال ارج نهادن به ارزش زمان مشتريان بوده و هستيم و در همين راستا امکان استرداد آنلاين بليط در طول شبانه روز را نيز به ساير خدمات خود اضافه کرده ايم.

اميد است که از تجربه و تحقيقات و فعاليتمان براي يافتن بهترين نتيجه بهره مند گرديم.

خدمات شرکت سپيد پرواز توس به شرح ذيل مي باشد :

1- اجراي مستقيم تورهاي گردشگري داخل و خارج کشور

2- صدور بليط در کليه خطوط هوايي ، داخل و خارج کشور به صورت سيستمي و چارتري

3- رزرو هتل در سراسر دنيا

4- اخذ ويزاي توريستي براي اکثر کشورها

5- صدور بيمه نامه مسافرتي

6- رزرو تشريفات فرودگاهي (CIP)